G T G R O U P

Palaukite akimirką

Nuo projektavimo iki montavimo

Profesionalus svajonių terasos įrengimas Jūsų namuose

SIŲSTI UKLAUSĄ DĖL TERASOS

SUŽINOKITE SAVO TERASOS KAINĄ

  Keletas įrengtų terasų

  TERASŲ ĮRENGIMAS, REKONSTRUKCIJA, ATNAUJINIMAS NUO PROJEKTAVIMO IKI MONTAVIMO

  Viena iš mūsų pagrindinių veiklų yra profesionalus lauko terasų įrengimas ir senų terasų rekonstrukcija. Teikiame nemokamą konsultaciją terasos įrengimo klausimais, padedame išsirinkti kokybiškas terasines lentas, atliekame visas paslaugas nuo projektavimo iki galutinio terasos įrengimo, bei kitus gerbūvio darbus.

  Atlikti nesudėtingos terasos įrengimo darbus įmanoma ir patiems, tačiau tam reikia turėti ne tik teorinių, bet ir praktinių žinių, pakankamai įgūdžių, turėti nemažai skirtingų įrankių ir žinoma laiko. Patariame šiuos darbus palikti savo srities profesionalams. Mes įrengsime terasą brangindami Jūsų laiką, taupydami Jūsų pinigus, pasirūpinsime visais iškilusiais klausimais.

  TERASINĖS LENTOS

  Termiškai apdorotos terasinės lentos

  Termo mediena – tai mediena apdorota karščiu ir dėl to tapusi daug atsparesnė drėgmei, puvimui, grybeliui, į ją neįsigeria drėgmė, o ir estetinis vaizdas tikrai geras. Nuo seno ugnimi apdorota mediena naudojama lauke, po atviru dangumi.

  Medžio kompozito terasinės lentos

  Medžio kompozitu vadinamas medžio, plastiko bei tam tikrų cheminių elementų gaminys, dar kartais vadinamas medžio-plastiko terasinėmis lentomis. Šios lentos pasižymi unikalia forma ir gražiu dizainu. Medžio kompozito lentos itin atsparios atmosferos poveikiui, todėl tinkamos ir terasoms be stogo, dažnai išlaiko savo spalvą bei formą bet kokiomis sąlygomis, žinoma jei tai kokybiškas produktas.

  Impregnuotos pušies terasinės lentos

  Pušis – vietinė mediena, tad tai vienas pigiausių variantų rinkoje, tačiau išlaiko patrauklų kainos ir kokybės santykį. Lentos yra impregnuojamos, sumontavus dažomos arba alyvuojamos, o tai itin padeda prailginti medienos naudojimo amžių. Terasinės lentos paprastai būna lygios arba rifliuotos, o dažant išgaunamas bet koks atspalvis, todėl lengva pritaikyti prie bet kokio eksterjero.

  Maumedžio terasinės lentos

  Sibiro maumedis yra naturaliai apdovanotas gamtos, sakingas ir kietas medis. Galima teigti tai optimalus variantas kainos ir kokybės atžvilgiu. Tad nė kiek nestebina tai, jog jau daugelį metų ši mediena plačiai naudojamas lauko statiniams. Šiandien maumedžio terasinės lentos yra vienos populiariausių Lietuvoje ir nesuklysime sakydami, jog bent puse jūsų kaimynų savo terasas yra iškloję būtent maumedžio lentomis.

  KODĖL KLIENTAI RENKASI MUS?

  TURITE KLAUSIMŲ? +370 630 60015

  KALBA KLIENTAI

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Jau treti metai dziaugiames istiklinta terasa. Jokiu nusiskundimu, viskas puikiai atrodo ir tarnauja pagal paskirti. Rekomenduoju visiems kurie nori isirengti terasa savo namuose.

  Edvinas

  Mes esame labai patenkinti GT GROUP firma , labai laikosi terminų kada žadėjo tada ir padarė, atliko darbus. Paslaugumas , mandagus aptarnavimas , išsami informacija

  Rimvydas Kazakevičius

  GT GROUP sukonstravo stoginę - nuo skambučio iki darbo pabaigos neužtruko nė 2 savaičių. Atvažiavo į vietą, aptarėm, pačiupinėjau medžiagų pavyzdžius, darbuotojai tvarkingai be "parūkymų"

  Martynas Gedgaudas

  Dėkoju vyrmas už idealią terasą. Rekomenduoju!!

  Ilona Juk

  Laikėsi terminų kaip ir žadėjo telefonu. Ačiū už greitą ir kokybišką stoginės įrengimą.

  Bernardas Stepavičius

  Patarimai įsirengiant terasą

  Profesionalų patarimai įsirengiant terasą padės išvengti klaidų. Lauko terasa yra ne tik gražaus eksterjero dalis, bet ir svarbi, savo funkcionalumu pasižyminti vieta. Prieš įrengiant terasą iškyla daugybė klausimų, kurie neduoda ramybės. Būtent todėl pasistengsime jums suteikti kuo daugiau naudingos informacijos, atsakant į trandiciniais tapusius klausimus.

  Geriausiai į šį klausimą atsakys mūsų projektų vadovas atvykęs į vietą, tačiau jei tik leidžia terasos galimybės, terasą įrenginėkite pietinėje, pietrytinėje arba pietvakarinėje namo pusėje.  Tai pailgins naudojimosi terasa sezoną, leis mėgautis rytiniais saulės spinduliais ar saulėlydžiais. 

  Lorem ipsum dolorconsectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqu ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

  Lorem ipsum dolorconsectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqu ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

  Lorem ipsum dolorconsectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqu ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

  Lorem ipsum dolorconsectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqu ad minim veniam, quis nostrud exercitation.