Dirbame visoje Lietuvoje +370 630 60015 +370 601 87177

Nuo projektavimo iki rezultato

Profesionalus trinkelių klojimas

SIŲSTI UKLAUSĄ DĖL TRINKELIŲ KLOJIMO

SUŽINOKITE SAVO PROJEKTO KAINĄ

  Trinkelių klojimas kiemui - keliui - aikštelei

  Aikštelės

  Įrengiame įvairaus dydžio aikštes, automobilių bei sunkvežimių stovėjimo aikšteles – daugiabučių kiemuose, komercinės paskirties pastatų teritorijose, lankytinose vietose ir kituose objektuose.

  Gatvės ir keliai

  Gatvių ir kelių įrengimas – labai svarbus ir atsakingas darbas, nuo kurio priklauso kelio ilgaamžiškumas, patvarumas ir kokybė.

  Kiemas

  Trinkelių klojimas vienas iš paskutinių procesų namo statyboje ir vienas iš svarbiausių darbų įrengiant gerbūvį.

  Keletas mūsų įgyvendintų projektų

  Atliekame šias paslaugas:

  Įvairių tipų trinkelių klojimas

  Betoninių ir plastmasinių vejos bortelių įrengimas

  Kelio bordiūrų statymas

  Senos trinkelių dangos taisymas, defektų šalinimas, rekonstravimas

  Takelių įrengimas bei senų takelių rekonstravimas

  Trinkelių ardymas

  Pagrindų paruošimas trinkelių klojimu

  Pakopų, terasų ir aikštelių įrengimas naudojant trinkeles

  Trinkelių klojimas

  Trinkelių klojimas vienas iš paskutinių procesų namo statyboje ir vienas iš svarbiausių darbų įrengiant gerbūvį. Todėl ypač svarbu pasirinkti kokybiškas medžiagas bei specialistus turinčius ilgametę trinkelių klojimo patirtį, gebančius įgyvendinti įvairaus sudėtingumo objektus.
  Atvykstame pas Jus, apžiūrime esamą situaciją, atsižvelgdami į Jūsų norus bei lūkesčius, padėsime pasirinkti trinkelių rūšį, dėjimo būdą, kompoziciją, patarsime dėl trinkelių spalvos bei atsakysime į kitus Jums rūpimus klausimus. NEMOKAMAI sudarysime trinkelių grindinio įrengimo sąmatą.
  NEMOKAMAI sudarysime trinkelių grindinio įrengimo sąmatą.
  Naudojame tik kokybiškas, laiko įvertintas medžiagas. Darbus atliekame sutartu laiku ir suteikiame garantiją. Trinkelių klojimo paslaugas vykdome Kaune ir Kauno regione. Didesnės apimties objektus atliekame visoje Lietuvoje.

  Trinkelių klojimas aikštelėms

  Įrengiame įvairaus dydžio aikštes, automobilių bei sunkvežimių stovėjimo aikšteles – daugiabučių kiemuose, komercinės paskirties pastatų teritorijose, lankytinose vietose ir kituose objektuose.

  Aikšteles įrengiame pagal užsakovo poreikius, atsižvelgiant į techninius reikalavimus. Ruošiame lietaus nuotekų sistemas, pilame pagrindus, kurių kiekiai priklauso nuo aikštelės paskirties tipo, formuojame reikalingus nuolydžius. Aikšteles įrėminame kelio bordiūrais, padarome įvažiavimus ir išvažiavimus, važiuojamąją dalį atskiriame nuo pėsčiųjų takų.

  Norint užtikrinti aikštelės ilgaamžiškumą nepakanka patvarios, kokybiškos dangos. Būtina paruošti kokybiškus ir tvirtus pagrindų sluoksnius . Tik kokybiškai paruošti pagrindai užtikrins Jūsų aikštelės kokybę bei ilgaamžiškumą!

  Galimi dangų tipai:

  1. Trinkelės – betoninės, klinkerinės, marmurinės
  2. Asfaltas
  3. Akmuo: granitas, natūralus Lietuvos laukų akmuo
  4. Kombinuota danga: trinkelės, akmuo, asfaltas

  Trinkelių klojimas keliams

  Gatvių ir kelių įrengimas – labai svarbus ir atsakingas darbas, nuo kurio priklauso kelio ilgaamžiškumas, patvarumas ir kokybė.

  Prieš įrengiant kelius gyvenvietėse, visų pirma reikia numatyti visas būsimas komunikacijas: drenažo sistemos, lietaus nuotekų tinklai, visos reikalingos vandens perlaidos ar elektros tinklų sistemos, visus šiuos darbus padedame įgyvendinti, todėl neturėsite papildomų rūpesčių planuojant atlikti darbus.

  Pradėdami įrenginėti kelią, nukasame paviršutinį, augalinį sluoksnį. Pasiekus stabilų gruntą, užpilami, lyginami ir tankinami pagrindiniai kelio sluoksniai – smėlis, žvyras bei skalda, kurie yra svarbiausios kelio sudedamosios dalys. Nuo šių sudedamųjų dalių priklauso kelio stabilumas ir tvirtumas. Sudedamųjų dalių kiekiai parenkami atsižvelgiant į kelio paskirtį – lengvajam ar sunkiajam transportui skirtas kelias.

  Paruošus stabilius kelio pagrindus, dedami bortai, kuriais atskiriame šaligatvius nuo pagrindinės kelio dalies ir žaliųjų kelio zonų. Atlikus šiuos darbus klojama kelio danga: trinkelės, asfaltas, akmens grindinys ar kita.

  Kodėl grindinio įrengimui verta rinktis trinkeles?

  Vienas populiariausių lauko grindinio įrengimo tipų – trinkelių danga. Trinkelės naudojamos gyvenamųjų namų, pramoninių pastatų, prekybos centrų ir kitų objektų aikštelėms bei takams. Trinkelės yra ilgaamžės, atsparios aplinkos poveikiui. Plati trinkelių spalvų gama, formų įvairovė suteikia galimybę sukurti norimą kompoziciją ir dizainą. Nedideli trinkelių matmenys palengvina takelių, terasų, pakopų, aikštelių ir kitų nestandartinių vietų grindinio įrengimą. Trinkelės tai puiki alternatyva betoninėms ar asfalto dangoms. Norint pakeisti kiemo dizainą, struktūrą, trinkeles nesudėtinga išardyti ir aikštelėms bei takams suteikti naują norimą formą.

  Klojant trinkeles užsakovas gali pasirinkti jam norimą trinkelių klojimo raštą. Taip pat gali būti pasirinkta norima trinkelių spalva, forma ir dydis, trinkelių klojimo kompozicija.

  Darbų eiga:

  Atvykus į individualų objektą visų pirma yra įvertinamas gruntas, jo struktūra. Įvertinus gruntą sprendžiama kiek reikia jo nukasti tam, kad suformuoti reikiamus pagrindus pilant birių medžiagų pasluoksnius.

   

  Prieš pradedant nukasinėti esamo grunto sluoksnį, lazerinio nivelyro pagalba yra nustatomi reikiami aukščiai, nuolydžiai bei sklypo kontūrai kur bus klojamos trinkelės.

   

  Nustačius aukščius pradedami žemės darbai. Nukasus reikiamą grunto sluoksnį, nereikalingas iškastas gruntas yra išvežamas auto savivarčiu. Jei reikia, dalis iškasto grunto yra paliekamas kraštų užpylimui pabaigus trinkelių klojimo darbus. Grunto nukasimui naudojamas universalus mini krautuvas.

   

  Nukasus reikiamą grunto sluoksnį pradedama užpylinėti biriųjų medžiagų sluoksniai. Pirmas pasluoksnis yra kelinis žvyras. Kelinio žvyro pilama 20 – 40cm, priklausomai nuo trinkelių naudojimo paskirties, apkrovų. Sekantis pasluoksnis yra skalda, kurios pilama 10 – 20cm, taip pat priklausomai nuo to kokiai paskirčiai bus naudojamos trinkelės. Pilant šiuos sluoksnius, kiekvieną sluoksnį būtina gerai sutankinti vibro plokšte. Suformavus šiuos pasluoksnius ir gerai sutankinus, ant skaldos pilamos akmens dulkės (atsijos), naudojamos kaip išlyginamasis sluoksnis. Atsijų pilama ~3cm. Pagrindai yra sluoksniuojami ir tankinami pagal statybos reglamentus.

   

  Pagrindui paruošti yra naudojami lyginimui skirti vamzdžiai ar skardos juostos. Prieš pradedant lyginti reikia užpilti atsijas ant jau sutankintos skaldos apie 3 – 4cm. Užpiltas atsijas reikia sutankinti. Sutankinus, jų perteklius pašalinamas nubraukiant specialia liniuote. Taip suformuojamas galutinis sluoksnis ant kurios bus klojamos trinkelės.

   

  Pagrindo formavimo eigoje ar jį jau pasiruošus, jei užsakovas pageidauja, yra sudedami betoniniai kelio ar vejos bordiūrai, taip yra įrėminami kontūrai. Rekomenduojama važiuojamojoje dalyje kraštus rėminti betoniniais bordiūrais. Plastikiniai bordiūrai dažniausiai dedami sutvirtinti takelių kraštams.

   

  Sudėjus betoninius bordiūrus pereinama prie trinkelių klojimo etapo. Šis etapas pradedamas nuo svarbaus optinio taško (įėjimo, priebūvio, garažo įvažiavimo ir kt.). Prieš pradedant dėti trinkeles, būtina ištiesti virvutes išlaikant tarp jų devyniasdešimt laipsnių kampą per visą objekto ilgį bei plotį. Išgavus devyniasdešimt laipsnių kampą, pradedamos dėti trinkelės užsakovo pasirinktu raštu.

   

  Suklojus trinkeles, pradedami trinkelių pjaustymo darbai kraštuose, gražiai privedant trinkeles prie bordiūrų, sienų, tvoros ir kitų objektų.

   

  Pabaigus šiuos darbus ant trinkelių viršaus pilamos atsijos, skirtos tarpams tarp trinkelių užpildyti. Užšlavus tarpus, trinkelės yra suvibruojamos su vibro plokšte, kurios svoris yra 80-90kg, naudojant guminį padą. Jei reikia, tarpai tarp trinkelių dar kartą užšluojami. Šiuo darbų etapu yra užbaigiamas trinkelių klojimas.

  Trinkelių grindinio sluoksniai

  Trinkelių klojimas vienas iš svarbiausių aplinkos tvarkymo darbų, todėl trinkelių klojimo darbai turi būti atliekami pagal normatyvus bei standartus. Atsižvelgiant į jau esamą gruntą ir naudojimo paskirtį individualiame sklype parenkami reikiami pasluoksniai (žvyro, skaldos, atsijų). Taip pat priklausomai nuo naudojimo paskirties yra parenkamas trinkelių storis. Trinkelių grindinys gali būti naudojamas takeliams, važiuojamajai daliai lengvajam transportui arba važiuojamajai daliai sunkiajam transportui. Takeliams dažniausiai pasirenkamos ir važiuojamajai daliai lengvajam transportui naudojama 6mm storio trinkelė, važiuojamajai daliai sunkiajam transportui 8mm storio.

   
   

  KODĖL KLIENTAI RENKASI MUS?

  TURITE KLAUSIMŲ? +370 630 60015

  KALBA KLIENTAI

  KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

  Greitai, kokybiškai, labai tvarkingai sumontavo stoginę jau sutvarkytame sklype prie esamos terasos. Malonus bendravimas, jokių problemų rekomenduojam!

  Neringa Jonušė

  GT GROUP pagamino stoginę. Esu patenkintas komunikacija, terminais (sumontuota greičiau nei numatytas terminas), kokybišku ir greitu montavimu, konkurencinga kaina ir kokybišku gaminiu. Rekomenduoju.

  Saulius Lašas

  Esam labai patenkinti kokyke ir operatyvumu. Per šiek tiek daugiau nei mėnesį turim stoginę už tikrai patrauklią kainą, kai tuo tarpu kita žinoma įmonė dar

  Oneta Vanzulli

  Jau treti metai dziaugiames istiklinta terasa. Jokiu nusiskundimu, viskas puikiai atrodo ir tarnauja pagal paskirti. Rekomenduoju visiems kurie nori isirengti terasa savo namuose.

  Edvinas

  Mes esame labai patenkinti GT GROUP firma , labai laikosi terminų kada žadėjo tada ir padarė, atliko darbus. Paslaugumas , mandagus aptarnavimas , išsami informacija

  Rimvydas Kazakevičius

  Patarimai įsirengiant stoginę

  Profesionalų patarimai įsirengiant stoginę padės išvengti klaidų. Prieš įrengiant sotginę iškyla daugybė klausimų, kurie neduoda ramybės. Būtent todėl pasistengsime jums suteikti kuo daugiau naudingos informacijos, atsakant į trandiciniais tapusius klausimus.

  Lorem ipsum dolorconsectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqu ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

  Lorem ipsum dolorconsectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqu ad minim veniam, quis nostrud exercitation.

  Lorem ipsum dolorconsectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqu ad minim veniam, quis nostrud exercitation.