Dirbame visoje Lietuvoje +370 630 60015 +370 601 87177

Impregnuotos pušinės terasinės lentos - GT GROUP

Impregnuotos pušinės terasinės lentos

20 birželio, 2022 GT GROUP 0 Comments

Pušis – tai vietinė mediena, todėl tai vienas ekonomiškiausių variantų rinkoje, tačiau išlaiko patrauklų kainos ir kokybės santykį. Pušinės lentos yra impregnuojamos, dažomos arba alyvuojamos, o tai itin padeda prailginti medienos ilgaamžiškumą. Terasinės lentos paprastai būna obliuotos lygios arba rifliuotos. Pušines lentas galima lengvai pritaikyti prie Jūsų eksterjero, kadangi jas galima dažyti Jūsų pasirinkta spalva.

Pušies mediena yra antroji pagal populiarumą (po eglės) Centrinėje Europoje. Lietuvoje pušynų užimami plotai sudaro 38 % visų miškų, todėl natūralu, kad tai populiariausia mediena mūsų kraštuose.

Pušies branduolio mediena pasižymi vidutiniu atsparumu ardantiems medžio grybams. Pušies balana, atvirkščiai, lengvai pažeidžiama medienos grybų ir vabzdžių, todėl naudojat išorėje būtina ją inpregnuoti.

Dažniausiai pušies mediena impregnuojama ekologiškomis priemonėmis, kuriose nėra cheminių elementų.  Dėl pušies medienos savybių ir sandaros, ji praleidžia impregnavimo medžiagą iki pat terasinės lentos centro, kas padeda ją apsaugoti. Impregnantai apsaugo medieną nuo drėgmės, grybelio, kenksmingų vabzdžių bei saulės ultravioletinių  spindulių.

Sumontavus impregnuotas pušines terasines lentas, rekomenduojama jas palikti apie 3 mėnesius, kad jos pilnai išdžiūtų ir tik tada alyvuoti ar dažyti.

Impregnuotų pušinių lentų savybės:

  1. Geras kainos ir kokybės santykis
  2. Pušies sandara leidžia impregnantui prasiskverbti iki pat šerdies, tai prailgina ilgaamžiškumą
  3. Spalvos pasirinkimas
  4. Lygios arba rifliuotos

leave a comment